Intencje Mszalne
Od poniedziałku 22 lipca 2024
Do niedzieli 28 lipca 2024
PONIEDZIAŁEK XVI TYGODNIA - 22.07.2024 - uroczystość św. Marii Magdaleny
Godz.6.00 + Maria i Zbigniew Bąbel .
Godz.8.00 +Wiktoria Florek.
Godz.8.00 +Barbara Wróbel.
Godz.9.30 +Maria i Czesław Luberda.
Godz.9.30 +Maria i Władysław Trzopek.
Godz.11.00 Suma Odpustowa. Za Parafian.
Godz.11.00 W intencji Członków Braterstwa św.Marii Magdaleny i za zmarłych z Ich Rodzin.
Godz.12.30 Dziękczynna w 62 r.ślubu Ireny i Mariana Szot z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. dla całej Rodziny.
Godz. 12:30 +Jadwiga i Bogdan Handzel.
Godz. 16:00 +Anna i Józef Stolarczyk i Ich zmarli Rodzice i Rodzeństwo.
Godz. 18:30 + Maria Stolarczyk.
Godz. 18:30 + Zofia Żółtek, Jej zm. Rodzice i brat.
WTOREK XVI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 23.07.2024
Godz.6.30 + Wiktoria Florek.
Godz. 7:00 + Barbara Wróbel.
Godz. 7:30 + Andrzej Brzeski.
Godz.18.30 + Janina Feć.
Godz.18.30 + Aniela i Jan Kościelniak Ich zm. dzieci i wnuki.
ŚRODA XVI TYGODNIA
ZWYKŁEGO
-
24.07.2024
Godz.6.30 + Wiktoria Florek.
Godz. 6:30 W intencjach SMS-owego pogotowia modlitewnego.
Godz.7:00 W intencji Pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę - Grupa IV Dekanat Rabka-Zdrój
Godz.7.00 + Barbara Wróbel.
Godz.7.00 +Karol Plotnik.
Godz.18.30 O zdrowie , Boże bł. i opiekę MB dla Doroty i Krzysztofa oraz Dzieci.
Godz.18.30 + Julia i Franciszek Waśko i zm. z Rodziny.
CZWARTEK XVI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 25.07.2024
Godz.6.30 + Wiktoria Florek.
Godz.7.00 + Barbara Wróbel.
Godz.7.30 + Maria Luberda w 21 rocznicę śmierci.
Godz.7.30 + Krzysztof Czereyski.
Godz.18.30 + Anna i Antoni Piątek.
Godz.18.30 + Małgorzata , Edward i Barbara Galica.
PIĄTEK XVI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 26.07.2024
Godz.6.30 + Wiktoria Florek.
Godz.7.00 + Barbara Wróbel.
Godz.7.00 + Anna Robak i mąż Józef.
Godz.7.30 + Anna i Władysław Majewscy i Ich córki: Teresa i Janina.
Godz. 7:30 + Ryszard Skwarek w 2 r.śm. i Jego zmarli Rodzice.
Godz.18.30 +Anna Świerk i mąż Edward.
Godz.18.30 + Anna i Tadeusz Janiccy.
SOBOTA XVI TYGODNIA ZWYKŁEGO - 27.07.2024
Godz.6:30 + Wiktoria Florek.
Godz.7:00 +Barbara Wróbel.
Godz. 7:00 + Krystyna i Franciszek Chryc.
Godz. 7:30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Anny Snarskiej.
Godz.18.30 Dziękczynna w 18 r.ur. Gabriela z pr. o Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.07.2024
Godz.6.00 + Stefania , Wacław Dorożyński i Ich Rodzice.
Godz.8.00 +Czesław Leśny w 9 r.śm. i Jego zm. Rodzice.
Godz.8.00 Za zmarłych z rodziny Wójsów.
Godz.9.30 +Wiktoria Florek.
Godz.9.30 + Barbara Wróbel.
Godz.11.00 Za zmarłą Sewerynę Orzechowską w 2 r. śm. i Jej teścia Henryka.
Godz.11.00 +Helena i + Franciszek Filas.
Godz. 12:30 Błagalna o zdrowie dla Małgorzaty i siły do walki z chorobą.
Godz.16.00 + Marek Kazanowski w 7r.śm.
Godz. 16:00 +Rozalia Kamińska i mąż Jakub.
Godz.18.30 +Maria + Rozalia.