Przegląd Pieśni Maryjnych

Ruszają zapisy do II Przeglądu Pieśni Maryjnych!

W poniedziałek 4 września rozpoczynają się zapisy do II Przeglądu Pieśni Maryjnych "Wielbi Dusza moja Pana!" i potrwają do 30 września! Patronat honorowy nad tym wydarzeniem sprawuje m. in. Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej!

W tegorocznym przeglądzie mogą wziąć udział zespoły działające na terenie powiatu Nowotarskiego i Tatrzańskiego, które zostaną zgłoszone przez instytucję patronującą (szkołę, stowarzyszenie) lub przez osobę prywatną. Kartę zgłoszenia należy przesłać na email: przeglad.rabka@gmail.com lub osobiście dostarczyć do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do dnia 30 września. Kartę zgłoszenia i regulamin można znaleźć na nowej stronie internetowej parafii: parafia-rabka.pl w zakładce WYDARZENIA oraz na stronie facebookowej parafii! Przegląd odbędzie się w naszym kościele 28 października o godz. 18.30 i jest to wydarzenie wpisujące się w jubileusz 100-lecia konsekracji naszego kościoła! Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Organizatorzy wydarzenia:
  • Ks. kan. Piotr Iwanek - Proboszcz Parafii Św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju,  
  • Patryk Janicki
  • Katolicka Szkoła Podstawowa w Rabce-Zdroju
  • 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Rabce-Zdroju Hufca Podhalańskiego ZHP,

  • Karta zgłoszenia na II Przegląd Pieśni Maryjnych

  • Regulamin II Przeglądu Pieśni Maryjnych

 I Przegląd Pieśni Maryjnych

Wystąpili - ZESPÓŁ SMKL MAJERANKI, ZESPÓŁ POWICHER, CHÓR WNIEBOGŁOSY-PRZY KATOLICKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W RABCE-ZDROJU, CHÓR DZIECIĘCY RABKI ZDROJU, CHÓR ŻEŃSKI CANTANTES ANGELICUS, SCHOLA WINCENTYŃSKA MŁODZIEŻ MARYJNA, SCHOLA ŚW. TERESKI, SCHOLA ALLEGRO ZE SKAWY, ORKIESTRA OSP, HARCERZE ZHP, ZESPÓŁ RODZINNY NA CHWAŁĘ PANA, MŁODZIEŻ ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY, SOLISTKA MAGDA RASIŃSKA.